Mieszkania

Apartamenty

W kamienicach przeważają wygodne apartamenty dwupokojowe. W trakcie przebudowy zadbano o dostosowanie ich rozkładów do oczekiwań współczesnego mieszkańca dużego miasta. Wnętrza zachwycają funkcjonalnością i szerokimi możliwościami aranżacji. Zróżnicowanie metraży pozwala wybrać apartament idealnie dopasowany do potrzeb. Powierzchnie lokali dwupokojowych zaczynają się od ok. 42, a kończą na niemal 60 m2. Wszystkie apartamenty na wyższych kondygnacjach posiadają balkony. Na dwóch pierwszych piętrach dostępne są zarówno lokale z balkonami, jak i bez nich.

Na najbardziej wymagających klientów czekają dwa apartamenty trzypokojowe ulokowane na trzecim piętrze. Większe z nich to luksusowy apartament o powierzchni ponad 81 m2 z dużym tarasem (ponad 36 m2). Lokal daje niemal nieograniczone możliwości aranżacji, które zyskują jeszcze więcej dzięki wewnętrznej antresoli. Mniejszy apartament zajmuje powierzchnię 71 m2. Pod względem funkcjonalności i jakości wykonania w niczym mu nie ustępuje pierwszemu. On także posiada antresolę i zachwyca możliwościami urządzenia przestrzeni. Ma jednak jednak nieco mniejszy balkon i metraż własny.

Wybierz piętro

  • IV PIĘTRO
  • III PIĘTRO
  • II PIĘTRO
  • I PIĘTRO
  • 0 PARTER

Lista apartamentów

svg pietra - kamienica3

PARTER

Lok. użytkowy Powierzchnia Status Liczba pokoi Piętro

PIĘTRO 1

Apartament Powierzchnia Status Liczba pokoi Piętro

PIĘTRO 2

Apartament Powierzchnia Status Liczba pokoi Piętro

PIĘTRO 3

Apartament Powierzchnia Status Liczba pokoi Piętro

PIĘTRO 4

Apartament Powierzchnia Status Liczba pokoi Piętro


Administratorem Danych Osobowych jest PBK Castellum Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Świdnicka 31, 50-066 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych można skontaktować się mailowo: iod@robyg.com.pl oraz korespondencyjnie: Inspektor Ochrony Danych ul. Świdnicka 31, 50-066 Wrocław.