Inwestycja

Inwestycja

Poznaj dwie luksusowe kamienice w unikatowej lokalizacji. Pod względem potencjału inwestycja może śmiało konkurować z atrakcyjnymi nieruchomościami czeskiej Pragi, Drezna czy Krakowa. Po brukowanej uliczce chodzili tu kiedyś zamożni kupcy i właściciele nadrzecznych zabudowań. Dziś okolica staje się oazą ekskluzywnych apartamentowców oraz nowoczesnych adaptacji. Kamienice Witolda są wśród nich perełką wyznaczającą najwyższy standard architektury i komfortu życia.
Obiekt łączy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne z klasyczną formą i szacunkiem dla zastanej przestrzeni. W sercu historycznej części Wrocławia oferuje zaciszny azyl spełniający oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Będzie wymarzonym domem dla małych rodzin i singli, a także doskonałą lokatą kapitału. Tradycja i ślady dawnej świetności na każdym kroku spotykają się tu z wyczuwalną energia miasta kochającego życie. Razem tworzą kreatywne połączenie, które przesądza o niepowtarzalnym charakterze tego miejsca.

W budynku Ks. Witolda 44 mieszka i tworzy malarka ANNA BORCZ ( biografia i obrazy www.aborcz.eu). Od 1997 r. prowadzi tutaj autorską Galerię Malarstwa DOM CELNIKA, jest także wykładowcą akademickim na Architekturze Krajobrazu. Mieszkańcy, wraz z rodzinami, będą mogli codziennie oglądać profesjonalną wystawę malarstwa w pięknym holu na parterze, uczestniczyć w wernisażach lub warsztatach plastycznych.

Wrocławska artystka deklaruje też pomoc w aranżacji obrazów w zakresie kolorystyki i stylu w nowych mieszkaniach. W 2016 roku w murach tej zabytkowej kamienicy odbywały się przedstawienia teatralne pt. Mosty Kultury w ramach programu Wrocław Europejską Stolicą Kultury, co prezentuje krótki film.

Naprzeciwko mieści się profesjonalna pracownia jubilerska oraz warsztaty ceramiczne MALU MIKA.

Mosty Kultury 2016 film o teatrach w kamienicy 44

GALERIA OBRAZÓW

Facebook Art Anna Borcz Galeria obrazów


Administratorem Danych Osobowych jest PBK Castellum Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Świdnicka 31, 50-066 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych można skontaktować się mailowo: iod@robyg.com.pl oraz korespondencyjnie: Inspektor Ochrony Danych ul. Świdnicka 31, 50-066 Wrocław.