Lokalizacja

Lokalizacja

Inwestycja realizowana we Wrocławiu przy ulicy Księcia Witolda. Położenie Kamienic Witolda czyni je unikatem na skalę europejską. Scalone budynki znajdują się na Kępie Mieszczańskiej – centralnej wrocławskiej wyspie połączonej z miastem pięcioma zespołami mostów. Przed wiekami dominowały tu zabudowania gospodarcze. Obecnie historia wyspy pisana jest na nowo. Powstają na niej prestiżowe obiekty mieszkaniowe, odnawia się nadrzeczne bulwary, a zielone skwery zapraszają do odpoczynku. Nieopodal funkcjonuje marina, przy której miłośnicy sportów wodnych cumują swoje łodzie. Kolejne inwestycje z górnej półki sprawiają, że w szybkim tempie wyrasta tu nowa mini-dzielnica i jednocześnie jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc w stolicy Dolnego Śląska.

Jeśli Odra jest krwioobiegiem Wrocławia, to Kępa Mieszczańska jest jego sercem. Na południu, po drugiej stronie rzeki, tętni życiem wrocławska starówka. To miejsce niezliczonych klubów, restauracji, kafejek, a jednocześnie najbardziej reprezentacyjna część miasta z Ratuszem i średniowiecznym Rynkiem. Swoje siedziby mają tu najważniejsze urzędy, instytucje kultury oraz Uniwersytet Wrocławski, do którego można dojść spacerem w zaledwie kilka minut. Rynek i jego okolice to także przestrzeń renomowanych biur, agencji reklamowych, kancelarii prawnych, sklepów i galerii sztuki. Zawsze pełno tu interesantów, studentów, turystów i spacerowiczów.


Administratorem Danych Osobowych jest PBK Castellum Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Świdnicka 31, 50-066 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych można skontaktować się mailowo: iod@robyg.com.pl oraz korespondencyjnie: Inspektor Ochrony Danych ul. Świdnicka 31, 50-066 Wrocław.